Chyba każde dziecko lubi jeździć samochodem z rodzicami. Nie bez powodu w różnych centrach handlowych można znaleźć bujane samochody na monety. Jednak największą frajdę im sprawiają elektryczne samochodziki, którymi mogą sami kierować.

Wyposażenie samochodziku BMW

autko bmw dla dzieciKilkulatki zaczynają się coraz bardziej interesować zabawkami, które dają im wiele możliwości i choć przez chwilę pozwalają się poczuć jak dorośli. Dla takim zabawek z pewnością należy autko BMW dla dzieci, które jest zasilane elektrycznie. Dzieci wprost przepadają za takimi zabawkami, bo dają im trochę swobody. Marka BMW jest znana na całym świecie z produkcji luksusowych samochodów, ale także produkuje modele autek dla dzieci, które do złudzenia przypominają prawdziwe modele. Samochodziki są w wersji cabrio, gdyż takie są najbezpieczniejsze i łatwo do nich wejść oraz z nich wyjść. Niektóre modele posiadają nawet otwierane drzwi od strony kierowcy i pasażera. Są to autka dwuosobowe, więc jednoczenie może nim jechać kierowca i pasażer. Są one wyposażone w światła led z przodu i z tyłu, mają wsteczne oraz boczne lusterka i świecące wszystkie cztery koła. Pojazd posiada cztery amortyzatory na każdym kole, aby jazda była jeszcze przyjemniejsza. Dla bezpieczeństwa maluchy są przypięte w fotelach pasami bezpieczeństwa, więc nie ma ryzyka, że mogłyby wypaść podczas jazdy. Wbudowany klakson, muzyka, czy nauka języka angielskiego, to wspaniałe atrakcje umilające podróż. autko BMW posiada funkcję wolnego startu, która ułatwia ruszanie z miejsca.

Samochodziki wyglądają niemalże jak miniatury prawdziwych modeli i są bardzo komfortowe w jeździe. Jest nawet przednia szyba z prowizorycznymi wycieraczkami. Cena autka zależy od modelu i wyposażenia. Najczęściej są wybierane modele w cenie około pięciuset złotych.