Na weselach dba się o dekoracje, aby wszystko lepiej wyglądało. Jednym ze sposobów dekorowania są butelki ze specjalnym nadrukami, a nawet tłoczeniami. Alkohol wygląda w nich bardzo dobrze, a dodatkowo jest to dobry upominek dla gości, którzy byli na naszym weselu. Jeśli butelka będzie dobrze zrobiona, na pewno zostanie zachowana na pamiątkę. Ni liczy się tylko nadruk na niej.

Butelki weselne z odpowiednim nadrukiem

butelki weselne z nadrukiemButelki tego typu są zazwyczaj przeznaczone na wino lub na wódkę. Butelki weselne z nadrukiem muszą odróżniać się od zwykłych. Sama butelka jest specjalnie tłoczona, aby wyglądała na weselną nawet bez nadruku. Tłoczenia mogą mieć różny kształt, na przykład serduszek oraz obrączek. Jednak jest wiele innych dodatkowych ozdób, które bardzo poprawiają wygląd butelek. Jeśli mamy takie życzenie, tłoczenie może być w kształcie naszych imion i wspólnego nazwiska. Nadruk ma także bardzo dużo znaczenie. Na butelkach może być nadrukowane nasze imiona, a także krótkie życzenia dla pary młodej. Każdy nadruk to inne życzenie, dzięki temu na każdej butelce będzie napisane co innego. Zazwyczaj do godziny dwudziestej czwartej goście zwracają na to uwagę, dlatego może to być świetny pomysł. Nadruki można zaprojektować samodzielnie, a następnie zlecić to odpowiedniej firmie, aby nadruki zostały wydrukowane, zalaminowane oraz przyklejone.

Butelki weselne zamawia się u specjalnych firm, które zajmują się organizacją wesel, a także wszelkimi artykułami weselnymi. Trzeba wiedzieć, że bardzo wiele osób organizujących swój ślub dba o takie właśnie szczegóły. W ten sposób jest większa szansa na to, że gościom n naszym weselu będzie się podobać. Właśnie o to powinno nam chodzić, aby każdy na weselu był zadowolony oraz rozbawiony. W końcu to bardzo wesoły dzień.