kontakt@kolejowa18.pl

Każdy kto posiada rodzinę wie, że czasem trzeba z nią iść na pewne ustępstwa. Nigdy nie jest tak, że wszystkim będzie podobać się to samo i każdy dokonałby identycznego jak my wyboru. Gdy kupujemy rodzinny samochód idziemy na pewne ustępstwa. Gdy wyjeżdżamy na wakacje też staramy się zrobić tak, by każdy był zadowolony.

Tandem, riksza, rower z nosidełkiem

wypożyczalnia rowerów zakopaneJeśli cała nasza rodzina chce jechać do Zakopanego, a my z jakichś powodów nie widzimy się na szlaku, możemy spędzić wolny czas w trochę inny sposób. Zakopane to nie tylko Gubałówka czy Krupówki. Jeśli lubimy jeździć rowerem znajdźmy w Zakopanem ich wypożyczalnię. Skorzystajmy z niej i sprawmy, by każdy z członków wyjazdu był maksymalnie zadowolony. Gdy zwiedziliśmy góry kilkanaście razy, ale nasze pociechy ciągle chcą wjeżdżać na Gubałówkę, zaproponujmy im inną trasę. W okolicy Zakopanego są szlaki rowerowe, które dla wszystkich będą atrakcją. Gdy w wyszukiwarce przejrzymy wyniki dla hasła wypożyczalnia rowerów zakopane, szybko zorientujemy się, że możemy wypożyczyć rower z nosidełkiem, tandem dla pary czy prawdziwy góralski sprzęt z rikszą. Jest to jedna z oryginalniejszych form spędzenia czasu w górach. Jeśli do wypożyczalni mamy daleko – część z nich ma w ofercie dowóz rowerów. Kiedy tylko dusza zapragnie, gdy znudzą nam się piesze wycieczki zaproponujmy naszemu towarzyszowi podróży, członkom rodziny czy grupie wycieczkę rowerową. Wspaniale po górach jeździ się również samemu.

Aby wrócić z urlopu wypoczętym nie wystarczy nie pracować. Trzeba jeszcze czuć radość z tego, co się robi. Jeśli chcemy jechać do Zakopanego i spacerować, bo to lubimy – róbmy to. Jeśli uwielbiamy jazdę rowerem, to w górach jest ku temu naprawdę sprzyjająca okazja. A sprzyjające warunki trzeba wykorzystywać, by osiągnąć radość.