Zaczynałem moje hobby jako dziecko. Muzyka interesowała mnie od dawna. Wiedziałem wtedy, że raczej nic mi z tego nie wyjdzie i robiłem to tylko dla siebie. Jednak jak widać, nigdy nie należy się poddawać, bo zawsze można trafić na jakiś przypadek, który pozwoli nam spełnić marzenia. Mnie właśnie przydarzyło się coś takiego, ktoś mnie docenił.

Moja praca jako weselny DJ

popularny dj na wesele - KatowiceZajmuję się tworzeniem muzyki i mój zawód to popularny DJ na wesele – Katowice, ponieważ stwierdziłem, że wolę się ukierunkować na takie zabawy. Na weselach można pobawić się muzyką disco polo, bo w klubach to już raczej niechętnie jest widziana. Kiedyś grywałem tylko na jakichś domówkach i bardziej dla znajomych niż dla większej publiki. Jednak kiedyś ktoś kazał mi umieścić przykłady mojego miksowania w internecie. Nie musiałem długo czekać na odzew. Za parę dni już otrzymywałem propozycje grania na imprezach. Trochę spędziłem tam czasu, jednak wolałem wesela. Tam zawsze każdy jest zadowolony, cieszą się rozpoczęciem nowej drogi życia, a ja cieszę się razem z nimi. Wesela mają coś w sobie. Zawsze zabieram ze sobą cały sprzęt. Dlatego musiałem nabyć większe auto. Nie ufam zestawom nagłośnienia w różnych miejscach. Nie są do tego przystosowane i nie znają się na tym, jak prawdziwa muzyka powinna brzmieć. Bardzo dbam o takie szczegóły, bo od tego zależy, czy ludzie będą zadowoleni podczas zabawy i będzie im się dobrze tańczyło przy hitach.

Nigdy nie zamienię grania na weselach, na granie na dyskotekach. Zupełnie inny klimat, gdy gra się dla weselników. Na dyskotece bywa różnie. A na weselu jeszcze nigdy nie miałem żadnych nieprzyjemnych sytuacji, wszyscy grzeczni i kulturalni. Potrafią się bawić przy dobrej muzyce. A ja wkładam w muzykę całe serce i staram się ze wszystkich sił.