kontakt@kolejowa18.pl

Obiecałam mamie, że zajmę się mieszkaniem po babci, bo ona na to nie miała czasu. Babcia zamieszkała z nami i jej mieszkanie miało zostać wynajęte. Musiałam je wyprzątać, żeby byli chętni na wynajęcie. Pracy było sporo, ponieważ babcia od dawna nie robiła żadnych porządków.

Dywan wyprany w rozsądnej cenie

pranie dywanów ceny wrocławWysprzątałam już całe mieszkanie i zdecydowałam się zabrać za wyczyszczenie dywanu. Najpierw go wytrzepałam i postanowiłam ręcznie wyprać. Nie udało mi się pozbyć zabrudzeń, ponieważ tutaj potrzebne było fachowe pranie dywanów ceny Wrocław miał dość niskie na takie usługi, jednak nie miałam pojęcia ile zapłacę za wypranie dywanu takiej wielkości. Zanim wybrałam się do najbliższej pralni dywanów, to najpierw tam zadzwoniłam, żeby poznać ofertę. Dokładnie powiedziałam jakiego rodzaju zabrudzenia posiada dywan, oraz jakiej wielkości on jest i jakie ma włosie. Na tej podstawie pracownik pralni podał mi przybliżoną cenę za wypranie dywanu. Była to bardzo rozsądna suma i od razu zwinęłam dywan i wybrałam się do tej pralni. W ciągu tego samego dnia wyprano dywan i po południu już poszłam go odebrać. Kiedy zobaczyłam efekty, to stwierdziłam, że byłam pewna, że tak dobrze nie uda się wyprać tego dywanu. Właściwie, to wyglądał jak nowy. Zapłaciłam za usługę i wróciłam do mieszkania babci. Dywan położyłam w salonie i mogłam już wystawiać mieszkanie na wynajem. Dywan od razu bardzo mi się podobał a niski koszt usługi zachęcił mnie do oddawania dywanów do prania w tej pralni.

Babci było dobrze u nas, ponieważ przez cały czas otrzymywała niezbędną opiekę. Mieszkanie wynajęło małżeństwo z dwójką małych dzieci. Płacili regularnie i nie było żadnych problemów. Pieniądze trafiały na konto babci, bo przecież to było jej własne mieszkanie.