kontakt@kolejowa18.pl

Kreatyna jest substancją o której słyszało już większość ludzi, jest tak po prostu przez jej coraz bardziej rosnącą popularność. Naprawdę warto zainwestować w nią jeśli pragniecie by wasze wyniki sportowe były coraz lepsze. Jednak przy jakim treningu jest ona najskuteczniejsza? Odpowiem na to pytanie.

Jaki rodzaj siły jest ulepszany dzięki kreatynie?

kreatyna sklepOgółem trzeba wiedzieć że dzięki kreatynie polepszane są procesy anaboliczne. Jeśli chodzi o to co najbardziej usprawnia, to należy wiedzieć że w przypadku wszelkich sportów siłowych jest naprawdę wspaniała. Dzięki kreatynie można liczyć na polepszenie użycia mięśni w początkowej facie, czyli wtedy gdy używa się dużej siły. Dodatkowo w przypadku dawkowania najskuteczniej jest jeśli bierze się ją często ale w małych dawkach. To dosyć prosta zasada, jednak zawsze trzeba czytać to co producent napisał na ulotce czy opakowaniu. Wyróżnia się różne rodzaje kreatyny takie jak cytrynian,  jabłczan, monohydrat, glukonian czy azotan. Jak widać jest tego dosyć sporo, choć moi znajomi uwielbiają monohydrat kreatyny, jest to kreatyna połączona z cząsteczką wody. Jednak inne rodzaje także są bardzo dobre, trzeba po prostu na samym sobie sprawdzić co najbardziej wam odpowiada. Dzięki temu będziecie w stanie określić co takiego opłaca się kupować. Naprawdę popularna stała się kreatyna sklep powinien posiadać w ofercie wszystkie typy, także jest z czego wybierać. Każdy rodzaj kreatyny posiada nieco inne właściwości przez co warto o nich poczytać nim kupicie jakikolwiek produkt. Jestem pewien że będziecie zadowoleni ze swoich wyników niezależnie czy chodzi o siłownię czy też o różne sporty.

Praktycznie większość osób które chodzą na siłownię, a przy tym traktują to poważnie biorą kreatynę. Jest to coś taniego, choć oczywiście wszystko zależy od rodzaju, a przy tym niebywale skutecznego. Trzeba samemu spróbować by móc określić jakie dokładnie działanie jest w przypadku waszego organizmu.