kontakt@kolejowa18.pl

Coraz więcej osób układa płytki w swoich domach, nie tylko w łazience, ale też np. w salonie lub korytarzu. Płytki bardzo dobrze wyglądają, nadają elegancji całemu wnętrzu, pod warunkiem, że są dobrze położone, a cała posadzka jest wykończona tak jak należy. Miejscem, które ciężko jest wykończyć są łączenia płytek z innym rodzajem posadzki.

Kątowniki aluminiowe do łączenia bezprogowego

kątownik aluminiowyPłytki bardzo dobrze prezentują się w domach oraz mieszkaniach, sprawiają że wnętrze wygląda bardzo elegancko i nowocześnie. Cały ten efekt mogą zepsuć z pozoru nieważne szczegóły, takie jak wykończenie posadzki pod ścianami lub łączenie się płytek z podłogą innego typu. Rozwiązaniem tego problemu są kątowniki. Kątownik aluminiowy w bardzo estetyczny sposób zespala ze sobą dwie różne posadzki w bardzo elegancki, bezprogowy sposób. Aluminium użyte do wykonania kątowników charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia, dzięki temu kątowniki posłużą nam bardzo długo. Można powiedzieć, że będą nam służyć aż do momentu zmiany podłogi. Lakier nakładany jest na kątowniki w kilku warstwach metodą proszkową, dzięki temu utworzona powłoka jest odporna na ścieranie. Kątowniki nawet po dłuższym czasie eksploatacji, wyglądają tak samo, jak wyglądały w momencie, gdy je montowaliśmy. Sam montaż nie należy do bardzo skomplikowanych, nie potrzebujemy do tego ani żadnych specjalistycznych narzędzi, ani specjalnych umiejętności, więc z montażem powinniśmy poradzić sobie samodzielnie.

Tego rodzaju kątowniki są dostępne w prawie każdym sklepie remontowo budowlanym. Jeśli w naszej okolicy nie ma żadnego takiego sklepu, to możemy zamówić je ze sklepu internetowego producenta. Ceny nie są wygórowane, ponieważ metra kątownika możemy kupić za kilkanaście złotych.