kontakt@kolejowa18.pl

Jeżeli pracujemy w miejscu, gdzie musimy przyrządzić duże ilości danego dania, to dobrze jest mieć duży garnek – gotowanie tego samego w kilku garnkach może być problematyczne, prawda? Może się wydawać, że nie ma odpowiedniego rozwiązania, więc trzeba męczyć się w ten sposób, ale jednak jest to nieprawda i odpowiedź jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Kocioł warzelny do dużej ilości jedzenia

kocioł warzelny z mieszadłemPracuję na stołówce szkolnej od prawie sześciu lat. Przyznam szczerze, czasami jest bardzo ciężko, ale absolutnie nie żałuję. Jedynym problemem jaki codziennie dawał mi się we znaki było to, że musiałam gotować jedno danie w kilku garnkach, ponieważ potrzebowałam jego dużej ilości. To było męczące i łatwo było coś przypalić. Postanowiłam poszukać rozwiązania tej sytuacji na własną rękę i tym sposobem znalazłam kocioł warzelny z mieszadłem. Był on naprawdę pojemny i już wiedziałam, że to właśnie tego potrzebuję. Zakupiłam więc taki, oczywiście informując dyrekcję, że wprowadzam taką zmianę. Kocioł okazał się być ratunkiem na wszystkie moje problemy. Mogłam przygotować bardzo dużą porcję jednogarnkowego dania bez problemu. Mogłam dzięki temu skupić się na dopracowywaniu moich przepisów, więc uczniowie też wydawali się bardziej zadowoleni. Nie żałuję się swojej inwestycji, bo praca idzie mi teraz znacznie lepiej i sprawniej. Moim zdaniem każda stołówka szkolna powinna być zaopatrzona w takie cudo.

Kocioł warzelny to świetne rozwiązanie jeżeli pracujemy w gastronomii i często musimy przygotować dużą porcję jednego dania. Wtedy wszystko idzie lepiej i sprawniej, a więc stajemy się bardziej wydajni jako pracownicy, co jest bardzo istotną kwestią. Zakup takiego kotła może więc naprawdę wiele zmienić na lapesze w naszej pracy – nie wahajmy się więc.