kontakt@kolejowa18.pl

Czy zastanawiałeś się ile kosztuje mycie suchym lodem? Na pierwszy rzut oka usługa wydaje się być droższa, niż korzystanie ze zwykłych myjni samochodowych. Okazuje się, że nie jest tak, ponieważ ta metoda mycia jest dużo wydajniejsza. Korzystając z niej można łatwo pozbyć się zabrudzeń i to w o wiele krótszym czasie. Podliczając ogólne koszty uznasz, że było to bardzo opłacalne.

Koszty mycia za pomocą suchego lodu

mycie suchym lodem cenaJadąc do zwykłej myjni samochodowej za dokładne przeczyszczenie całego samochodu zapłacisz około dwudziestu złotych. Cena w całym kraju jest zbliżona do siebie, a w ofertach są niewielkie różnice. Jeśli chodzi o mycie suchym lodem cena będzie niższa. Z doświadczenia wiem, że przeczyszczenie lakieru na samochodzie dostawczym kosztuje dwadzieścia pięć złotych. Pamiętajmy, że są to większe pojazdy, niż osobowe. Mycie zwykłej osobówki nie będzie droższe niż piętnaście złotych. Pozornie ta metoda wyda się droższa, jeśli policzymy, że za dwadzieścia minut mycia tradycyjnego zapłacimy trzydzieści złotych, a za korzystanie z suchego lodu trzydzieści pięć. Jednak suchy lód czyści szybciej. Jadąc do takiej myjni samochodem osobowym spędzisz w niej około pięciu, dziesięciu minut, w zależności od zabrudzeń. Gołym okiem widzisz, że oszczędzisz pieniądze i co najważniejsze – czas. Dlatego uważam, że to rozwiązanie należy do najlepszych. Zdecydowałem, że tylko z niego będę korzystał.

Z użyciem suchego lodu można z łatwością czyścić lakier samochodowy. Nawet jeśli wiesz, że wymaga on dużej delikatności. Podczas korzystania z tej usługi nie ma on styczności ze szczotkami myjącymi. Na pewno zachowa on swój blask. Po podliczeniu czasu, jaki spędzisz w myjni samochodowej na pewno zdecydujesz się na to drugie rozwiązanie. Jest to najrozsądniejsza decyzja.