kontakt@kolejowa18.pl

 

Rowerowe wycieczki i wypady w plener na rowerze – właśnie nadchodzi na nie czas. Jednak jeżeli nie mas jeszcze właściwego sprzętu i zastanawiasz się jaki kupić, ten artykuł pomoże Ci zapoznać się z modelem, z jakim jeszcze się nie spotkałeś.

Kross Trans – komfortowy poziom jazdy na rowerze

kross trans sanderRowery marki Kross, nieprzerwanie od lat, cieszą się powodzeniem wśród rzesz klientów. Szeroka oferta dwukołowców tej marki, sprawia, że firma od lat plasuje się w czołówce marek w Polsce. Rower kross trans sander to przede wszystkim rama wykonana technologią Hydroformingu, z lekkiego i wytrzymałego stopu Aluminium Performance, co sprawia, że jest bardziej wytrzymała od standardowych ram i niezwykle lekka w odniesieniu do innych rowerów w swojej klasie. Napęd w Trans Sanderze to Shimano Nexus 7 – przerzutki nie do zdarcia, o których śmiało można powiedzieć, że są niezniszczalne. Widelec to SR Suntour Nex z 63 milimetrowym, płynnym skokiem. W standardzie jest dostępne wysokiej klasy oświetlenie LED – owe, które gwarantuje niezwykle jasny strumień światła. Jest zasilane z prądnicy, zamontowanej na przednim kole. Tylna lampka jest wyposażona w funkcję podtrzymywania światła. Koła o rozmiarze 28 cali, zapewniają lepszą przyczepność i większą stabilność jazdy. Regulowany wspornik kierownicy w Trans Sanderze to kolejny, niepodważalny atut, a wyposażenie go w nóżkę i bagażnik sprawia, że to rower idealny do długich i wymagających wycieczek rowerowych. Każdy kto korzystał z tego roweru, w testach konsumenckich – wystawiał mu najwyższą notę.

To rower idealny dla średnio zaawansowanych, ale i bardziej doświadczonych rowerzystów. Osprzęt Shimano i najwyższej klasy materiały, użyte do produkcji, sprawiają, że to jeden z najlepszych rowerów w tej klasie, a jego cena wydaje się wręcz zaniżona.