kontakt@kolejowa18.pl

Na początku kiedy zaczynałam prowadzić biznes to nie potrzebowałam wiele miejsca. Najpierw mieściłam wszystko u siebie w garażu, potem w wynajmowanym pomieszczeniu. Z czasem firma się rozrosła i potrzebowałam kilkuset metrów kwadratowych, by zmieścić wszystko co trzeba.

Hale murowane są najlepsze

hale murowane łódzkieWynajem stał się nieopłacalny, więc myślałam nad wybudowaniem własnego magazynu. Przeglądałam różne oferty jakie miałam do wyboru. Hale namiotowe jakoś do mnie nie przemawiały. Wydawały mi się dobre tymczasowo, a nie na stałe. Hale stalowe już były lepsze, jednak nie idealne. Postawiłam zatem na hale murowane łódzkie. Taka hala to solidna konstrukcja. Wszystko z cegieł i betonu, dobra izolacja, ocieplenie, wszystko jak należy. Żadna tam prowizorka, całość dobrze zbudowana. Znalazłam przedsiębiorstwo budowlane, które specjalizowało się w takich halach. Zaproponowali mi wiele ciekawych projektów, które od razu przypadły mi do gustu. Zaskoczyła mnie także szybkość realizacji inwestycji. Spodziewałam się, że jak stawianie murów to trzeba będzie długo czekać. Oni jednak odpowiedzieli, że mają świetnych pracowników, a pogoda nam sprzyja, że hala murowana będzie postawiona w nawet trzy miesiące. Przedstawiłam swoje wymagania odnośnie wyglądu, wielkości i wyposażenia hali, a pracownik firmy budowlanej to wszystko notował. Na koniec ustaliliśmy warunki finansowe i odbiór hali. Taka inwestycja wymaga przemyślenia najdrobniejszych szczegółów i spisania profesjonalnej umowy.

Hale murowane to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie, nie tylko na magazyny. Taka hala przetrwa wszystko, niestraszne jej wichury, deszcze i mrozy. W środku zawsze panuje idealna temperatura, a pracownicy są zadowoleni. Nie mogłam wybrać lepszej opcji na inwestycję firmową.