kontakt@kolejowa18.pl

Urządzenie pokoju nowo narodzonego dziecka nie wymaga wielu mebli i każdy rodzić bez problemu poradzi sobie z tym zadaniem. Jednak im większe dziecko, tym więcej potrzebujemy rzeczy, zabawek i przestrzeni do rozwoju ruchowego.

Z czego są wykonane stoliki Mamut?

stolik mamutNiemowlak potrzebuje jedynie wygodnego łóżeczka, miejsca do przewijania i mebli do przechowywania ubranek. Starsze dzieci, które stają się ruchliwe i wszędzie jest ich pełno, potrzebują bezpiecznego miejsca do zabawy gdzie może się wyszaleć. Kiedy zaczyna siadać, to powoli możemy zacząć myśleć o zakupie stolika i krzesełka, bo z pewnością będzie z nich korzystać w trakcie zabawy. Najlepszy jest stolik Mamut, ponieważ jest uniwersalny. Dziecko może go wykorzystywać do zabawy, rysowania, czy nauki pisania. Posiada on zaokrąglone brzegi, dzięki czemu maluch nie zrobi sobie krzywdy. Bardzo pomysłowym rozwiązaniem jest zastosowanie blatu z podwyższonymi bokami, gdyż nie będą z niego spadać kredki, kiedy się rozsypią na stole, albo wylany napój nie wycieknie na podłogę.Konstrukcja stolika jest bardzo prosta i lekka. Jest on doskonale wyważony, więc nawet kiedy oprze się o niego dziecko, to się nie przewróci. Jego grube nogi zapewniają odpowiednią stabilność i wytrzymałość na obciążenie. Do stolika z serii Mamut możemy dokupić krzesełka w tym samym stylu. Posiadają one oparcie i są wykonane z tego samego materiału. Młodsze dzieci przy stoliku mogą się bawić, rysować, a starsze mogą się uczyć, gdyż jego wysokość jest optymalna.

Stoliki dla dzieci różnią się materiałem z jakiego są wykonane. W sklepach meblowych znajdziemy plastikowe, drewniane, a nawet metalowe. Stoliki Mamut są dostępne w kolorze czerwonym, niebieskim, białym i żółtym. Najtaniej je kupimy w sklepach internetowych.