kontakt@kolejowa18.pl

 

Do wyremontowania pokoju dziennego zabierałem się przez kilka ostatnich lat. Zawsze uprzedzał mnie przed tym inny wydatek. W tym roku jednak otrzymałem premię w pracy i pieniądze te postanowiłem całkowicie ulokować w wyremontowaniu i urządzeniu na nowo swojego salonu. Pojechałem do sklepu z artykułami do wyposażenia wnętrz i kupiłem tam między innymi nowe karnisze.

Piękny karnisz wykonany z metalu

karnisz metalowy pojedynczyGdy szef poinformował mnie o tym, że w tym miesiącu otrzymam pokaźną premię, byłem bardzo szczęśliwy. Od razu założyłem sobie, że ten zastrzyk gotówki przeznaczę na remont salonu w swoim mieszkaniu. Już od dłuższego czasu to pomieszczenie wręcz prosiło się o renowację. Przemalowałem więc ściany i wymieniłem meble. Oprócz tego pojechałem do sklepu z artykułami do wyposażenia wnętrz i tam zakupiłem między innymi karnisz metalowy pojedynczy. Prezentował się on wręcz genialnie! Był minimalistyczny i solidnie wykonany. Dokupiłem do niego również zasłonę, z której wyboru byłem niezmiernie zadowolony. Kiedy wróciłem do mieszkania, zabrałem się za dokonywanie zmian w salonie. Zamontowałem zakupiony karnisz i zawiesiłem na nim zasłonę. Całość prezentowała się rewelacyjnie. Byłem bardzo ciekaw, jak wszystkie planowane przeze mnie zmiany będą wyglądały, dlatego też puściłem głośno muzykę i oddałem się w wir pracy. Miałem nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z założonym przeze mnie wcześniej planem.

Gdy skończyłem remont salonu, z dumą spoglądałem na efekt własnej pracy. Szczególnie do gustu przypadła mi piękna zasłona, która wisiała na solidnym, metalowym karniszu. Chwalili ją również moi znajomi, których szybko zaprosiłem do siebie, by pochwalić się im tym, jak wyremontowałem swój pokój dzienny. Miłe słowa moich przyjaciół bardzo mnie uskrzydliły.