• Post Author:
  • Post Category:Usługi

 

Obecnie nad Polską przechodzi fala upałów, która jest wykańczająca. W dzień nie jest jeszcze bardzo źle, ponieważ brakuje w biurze, w którym cały dzień działa klimatyzacja. Problem jest w nocy, kiedy wracam do domu i próbuję normalnie zasnąć. Pomimo działającego nawiewu nadal jest gorąco, do tego jeszcze mam pościel z frote. Niestety bez pościeli nie umiem zasnąć.

Satynowa powłoczka na kołdrę

pościel satynowaW internecie przeczytałam, że najlepsza na takie upały jest pościel satynowa. Prawdopodobnie wynika to z tego, że jest ona chłodna i śliska w dotyku i raczej nie przyczepia się do ciała. Wiadomo, że satyna satynie jest nie równa. Na rynku często można znaleźć różnego rodzaju podróbki, które reklamują się jako pościel satynowa. Na szczęście udało mi się znaleźć polskiego producenta, który oferuję właśnie oryginalnie pościele satynowe.Wybór wzorów i kolorów jest różny. Znalazła się nawet poszwa na tak nietypowy rozmiar kołdry jak moja. Zamówiłam na próbę jedną sztukę i rzeczywiście, tak jak pisał producent jest to materiał bardzo wysokiej jakości, który świetnie się sprawdza podczas snu w takie upalne noce.Materiał jest śliski i nie przylepia się do ciała. Wiadomo, że sama pościel satynowa nie powstrzymuje gorąca, ale zapewnia lepszy komfort podczas snu. Wiatrak i tak musi działać w pokoju i dawać przyjemny powiew chłodu. Trochę przeszkadza mi, że podczas działania wentylator strasznie hałasuje, ale lepsze to niż budzenie się jak po kąpieli i dalsze problemy z zaśnięciem.

Jak zwykle użytkownicy internetu dopisali. Dzięki waszym postom w moim domu znalazła się pościel satynowa, która rzeczywiście świetnie się sprawdza w takie upały. Dobry producent oferujący materiały wysokiej jakości to również bardzo ważna sprawa. Teraz mogę spać spokojnie i komfortowo.