kontakt@kolejowa18.pl

Mąż był poważnym przedsiębiorcą i znał wielu ludzi nie tylko w naszym mieście. Interesy robił prawie z każdym i zawsze świetnie na tym wychodził. Ostatnio zorganizowałam obiad dla kilku jego nowych klientów i było to bardzo przyjemne spotkanie.

Kupowanie opakować kartonowych prosto od producenta

opakowania z kartonu - krakowski producentNa obiad przyszedł człowiek, który oferował opakowania kartonowe. Bardzo miło mi się z nim rozmawiało i na koniec powiedziałam mężowi, że to miły człowiek. Mąż otwierał dla mnie działalność- miałam prowadzić sklep internetowy. Potrzebne były mi do tego odpowiednie opakowania z kartonu – krakowski producent, którego poznałam właśnie takie oferował. Od razu poprosiłam męża, żeby właśnie z tym człowiekiem porozmawiał na temat współpracy. On już od niego zamawiał opakowania, ale do mojego internetowego sklepu także były one potrzebne. Producent oczywiście był zachwycony faktem, że i ja chciałam z nim współpracować. Oczywiście dostałam takie same stawki jak mój mąż. Bezpośrednio od niego kupowałam opakowania kartonowe, które się sprawdzały. Były bowiem bardzo wytrzymałe i każdy towar bez problemu mogłam tam zapakować i bezpiecznie wysłać kurierem do klienta. Początkowo z prowadzeniem sklepu internetowego pomagał mi mąż, ale później samodzielnie wszystkim się zajmowałam. Z opakowań byłam zawsze zadowolona i nawet jak przeprowadzaliśmy się do większego domu, to rzeczy spakowaliśmy do opakowań kartonowych od tego producenta. Większy dom był nam bardzo potrzebny, bo w tamtym było już ciasno.

W nowym, większym domu miałam dużo więcej obowiązków i postanowiłam zatrudnić pracownicę do prowadzenia sklepu internetowego. Osoba ta obsługiwała klientów ale ja nadal sama składałam zamówienia u dostawców. Wszystko musiałam mieć pod ścisłą kontrolą.