kontakt@kolejowa18.pl

Kilka lat temu pracowałam w pośrednictwie finansowym. Pracowałam tam jako kierownik oddziału i tak naprawdę bardzo lubiłam tą pracę. Podejrzewam, że gdybym nie poszła na urlop macierzyński i w między czasie by nie zaszły znaczące zmiany kadrowe to pracowałabym tam dalej.

Dużo osób decyduje się na pożyczki pod zastaw nieruchomości

pożyczkiW tym pośrednictwie finansowym pracowało łącznie ze mną pięć osób. I uważam, że stanowiłyśmy naprawdę bardzo fajny zespół. Zresztą do tej pory z niektórymi koleżankami z pracy utrzymuje stały kontakt. Teraz każda z nas pracuje w zupełnie innej firmie. Jednak pomimo to jesteśmy z sobą w stałym kontakcie i czasem spotykamy się gdzieś na kawę. W tej firmie udzielane były pożyczki pod zastaw nieruchomości bez bik a także kredyty. Takie sprawdzone pożyczki pod zastaw nieruchomości bez bik cieszyła się wśród klientów chyba największym powodzeniem. Po prostu te pożyczki bez bik dla zadłużonych były udzielana na naprawdę dobrych zasadach. Przede wszystkim umowa była jasna i czytelna i klient dokładnie wiedziała na czym polega takie udzielanie pożyczki. Nie było tutaj mowy o tym, że klient otrzymał pożyczkę a nie wiedział jak ona działa. Wręcz najważniejsze punkty w umowie pożyczki były przez nas podkreślane. Była także wprowadzona pożyczka dla firm bez bik i to było dopiero coś. Okazało się bowiem, że jest naprawdę, że jest naprawdę bardzo wiele firm, które ze względy na historię kredytową nie mogą ubiegać się o kredyt. Albo czasem firmy te po prostu były zbyt krótko na rynku by móc się ubiegać o jakikolwiek finansowanie swojej firmy. I dla takich właśnie firm była dedykowana ta właśnie pożyczka.

Dziś pracuje także w branży finansowej. Jednak teraz zajmuje się już tylko kredytami a nie pożyczkami. Jednak do tej pory uważam, że te pożyczki, które były udzielane w tamtej firmie były naprawdę bardzo dobre.