kontakt@kolejowa18.pl

Okuninka jest malowniczą miejscowością położoną w województwie lubelskim nad Jeziorem Białym. Od lat sześćdziesiątym wieś prężnie się rozwija, a to wszystko za sprawą turystyki. Nad brzegiem jeziora powstają domki wypoczynkowe, które przyciągają tłumy turystów oraz stają się źródłem dochodów mieszkańców.

Zalety ośrodka wypoczynkowego

ośrodek wypoczynkowy okuninkaIdealnym miejscem na zregenerowanie sił oraz odpoczynek jest wspaniały ośrodek wypoczynkowy Okuninka oferuje piękny piętrowy drewniany budynek w którym znajdziemy ciszę, spokój oraz szereg atrakcji. Na parterze budynku znajduje się przestronny hol, rejestracja oraz miejsce wyposażone w jasne wygodne kanapy na których można miło spędzić czas. Nikt nie przeoczy również ogromnej restauracji, która jest czynna od godziny ósmej do dwudziestej czwartej i oferuje tradycyjne polskie jedzenie stworzone z regionalnych ekologicznych produktów najwyższej jakości. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się świeże ryby, które zachwycą nawet najbardziej wymagających wczasowiczów. Na pierwszym piętrze zostały umieszczone pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz pięcioosobowe. Do każdego z nich przynależy duża łazienka z prysznicem, wanną, toaletą, pralką, małą suszarką oraz ogromnym lustrem. Pokoje urządzone są w nowoczesnym stylu. W każdym z nich znajdują się łóżka z wygodnymi materacami, stolikiem i lampką nocną, telewizorem, laptopem, małą lodówką oraz wyjściem na duży taras.

Z całą pewnością ośrodek wypoczynkowy, które znajduje się w Okunince nad Jeziorem Białym przyciąga tłumy turystów oraz cieszy się dużym zainteresowaniem. Pozwala na wypoczynek na najwyższym poziomie. Co ważne pobyt nie kosztuje dużo. Jest zależny od liczby osób oraz czasu jaki chcemy spędzić w danym ośrodku. Dostarcza niezapomnianych wrażeń.