kontakt@kolejowa18.pl

Przyjaciółka często namawiała mnie na udział w różnych konkursach i godziłam się na to mimo, iż nigdy nie udało mi się nic konkretnego wygrać. Wiedziałam jednak, że w końcu los musi się do mnie uśmiechnąć i miałam rację. Ostatnio wygrałam naprawdę fajną nagrodę. 

Pobyt w hotelu o podwyższonym standardzie 

hotel gdyniaKonkurs dotyczył opisania swojej najciekawszej historii z wakacji. Do wygrania był pobyt dla jednej osoby w luksusowym hotelu w Gdyni. Kiedy zadzwonili do mnie z informacją, że mam zgłosić się po odbiór nagrody to nie mogłam aż uwierzyć, że w końcu mi się udało. Dobrze znałam ten hotel gdynia, w którym miałam spędzić weekend. Był to jeden z najlepszych hoteli i cieszyłam się, że miałam okazję w nim zamieszkać na trzy dni. Do hotelu dotarłam w piątek rano i od razu się zameldowałam. Na powitanie poczęstowano mnie lampką szampana. Od razu mi się tam spodobało. Zamieszkałam w apartamencie, który miał wszystko. Barek z alkoholami, wannę z hydromasażem, wygodne łóżko oraz taras z pięknym widokiem na panoramę miasta. Nagroda przewidywała korzystanie ze wszystkich atrakcji, które zapewniał hotel i nie miałam zamiaru ominąć żadnej z nich. Udałam się na basen, gdzie spędziłam sporo czasu. Później odwiedziłam saunę. Obiad jadłam w pięknej restauracji, gdzie dostępne były wymyślne potrawy. Skosztowałam owoców morza, których nigdy nie miałam okazji jeść. Następnego dnia udałam się na masaż relaksacyjny. Miałam tyle zajęć, że nawet nie zauważyłam jak szybko mi ten czas upłynął.

Po powrocie do domu o wszystkim opowiedziałam swojej przyjaciółce. Byłam zachwycona pobytem w tym hotelu. Pierwszy raz byłam traktowana jak gwiazda i zdecydowanie mi to odpowiadało. Może jeszcze kiedyś uda mi się taką nagrodę wygrać. Byłoby naprawdę świetnie.