kontakt@kolejowa18.pl

 

Czy wypukła naklejka z logiem lub nazwą danej firmy, ma jakieś znaczenie? Otóż tak. Okazuje się, że wszyscy klienci, zarówno kobiety jak i mężczyźni, przy wyborze danego produktu kierują się na samym początku wyglądem zewnętrznym opakowania. 

Gdzie znajdziemy naklejki w formie 3D?

naklejki wypukłe producentChociaż nie zwracamy na to uwagi w życiu codziennym to potwierdza to wiele badań. Wybieramy produkty, które przyciągają nasz wzrok estetycznym, kolorowym opakowaniem, ładnymi napisami i ładnym logiem.Obie płci zwracają uwagę na wygląd produktu. Jedyna różnica polega na tym, iż mężczyźni zwracają uwagę na inne detale niż kobiety. Mężczyźni wolą, aby opakowanie było przejrzyste, czytelne i najlepiej w jednolitym kolorze. Wzrok kobiet przyciągają kolorowe pakunki, błyszczące i ozdobne. Zatem niezależnie rodzaju produktu, producenci prześcigają się w tym, jak zainteresować jak największą liczbę klientów. I właśnie dlatego tak dużą popularnością cieszą się naklejki 3D. Naklejki wypukłe producent oferuje do stosowania w wielu różnych formach. Najczęściej wypukła naklejka stanowi logo, hasło firmowe lub nazwę produktu. Ładne opakowanie z wypukłą naklejką przyciąga też wzrok małych dzieci. Dlatego większość zabawek lub słodyczy dla najmłodszych są właśnie reklamowane w ten sposób. Leżąc na półce, opakowanie ma za zadanie sprawić, że dziecko spojrzy właśnie na ten, a nie inny produkt. Naklejki wypukłe to bardzo dobra forma reklamy.

Jeśli chodzi o produkty dla mężczyzn to w takiej formie najczęściej swoje loga tworzą marki samochodowe i motocyklowe, firmy produkujące sprzęty RTV i AGD, firmy narzędziowe, a także marki ubraniowe. Kobiecy wzrok przyciągają naklejki 3D umieszczane również na ubraniach oraz torebkach, ale przede wszystkim na kosmetykach i produktach do pielęgnacji ciała i włosów.