kontakt@kolejowa18.pl

Tego dnia, w domu kultury, który należy do naszej miejscowości było wielkie wydarzenie. Był przegląd zespołów muzycznych i miało tam wystąpić pełno miejscowych zespołów. Oczywiście nasz zespół też włączył się do tego konkursu. Przewidziane były 3 miejsca główne, a później jakieś dodatkowe wyróżnienia. Nie mogłam ominąć takiego konkursu. Zawsze lubiłam muzykę i teraz miałam okazję pokazać się szerszej publiczności.

Przegląd licznych zespołów

zespoły muzycznePrzyznam, że trochę stresowałam się przed występem. Miały być tam znane i mniej znane zespoły muzyczne, dlatego zastanawiałam się, czy mamy w ogóle jakieś szanse. Nasz zespół liczył trzy osoby. Ja byłam wokalistką. Śpiewałam od kiedy pamiętam, zaczynając od nucenia pod prysznicem. Muzyka towarzyszyła mi zawsze, każdego dnia. Oprócz mnie był jeszcze świetny gitarzysta, który wkładał całe serce w swoje melodie oraz moja przyjaciółka, która grała na keyboardzie. Razem tworzyliśmy świetną ekipę i zawsze dobrze nam się razem współpracowało. Gdy zobaczyłam zespoły, które również brały udział w przeglądzie to trochę zbladłam. Mieli naprawdę profesjonalne sprzęty muzyczne, perkusje, jakieś saksofony. Obawiałam się, że nie będziemy mieli szans. Jednak przyjaciele z zespołu uspokajali mnie. Mówili, że stres nie pomoże mi w zwycięstwie i zacznie jeszcze załamywać mi się głos. Kazali traktować mi to jak rozrywkę i przyjemność. Łatwo im mówić, kiedy było tyle świetnych osób. Jednak jakoś w końcu się uspokoiłam i czekaliśmy na swoją kolej. Muzyka zespołów była super.

Z niecierpliwością oczekiwałam na wyniki, gdy odegraliśmy kilka naszych najlepszych numerów. Całe emocje zeszły, gdy dowiedziałam się, że udało nam się zdobyć drugie miejsce! Byłam wniebowzięta, bo najwidoczniej ludzie nas docenili i spodobała im się muzyka, jaką tworzymy.