kontakt@kolejowa18.pl

Co roku staram się spędzać dużo czasu na aktywnym wypoczynku. Wpływa to nie tylko na moja kondycję, ale też przede wszystkim na samopoczucie. Wbrew pozorom wysiłek jest bardzo dobry dla regeneracji sił i poprawia nam nastrój. Jednym z najpopularniejszych sposobów na aktywne spędzanie wolnego czasu jest jazda na rowerze.

Rowerem po Mazurach i nie tylko

wycieczki rowerowe mazuryAktywność fizyczna jest w dzisiejszych czasach bardzo na topie. Wiele osób zdało sobie sprawę z tego, że najlepszy wypoczynek jest wtedy, kiedy robimy coś dla swojego ciała. Ruch powoduje, że w naszym organizmie wydzielają się endorfiny, przez co czujemy się szczęśliwsi. Jedną z moich ulubionych form aktywności i chyba najpopularniejszą w ogóle, jest jazda na rowerze. Regularnie przemierzam spore dystanse w towarzystwie rodziny lub przyjaciół. Jeździmy wszędzie tam, gdzie są najbardziej malownicze miejsca. Jak chodzi o wycieczki rowerowe mazury są jednym z najpiękniejszych miejsc. Wybieram się tutaj ze znajomymi raz na kilka lat. Urządzamy sobie rajdy wzdłuż jezior i w pobliskich lasach. Są to kilkudniowe wypady, więc jestem po nich naprawdę zdrowo zmęczona. Dzięki takim wycieczkom rowerowym poznaje bardziej nasz kraj i odkrywam zapierające dech w piersiach dzikie zakątki. Polska jest naprawdę piękna i warto poświęcić czas na odkrywanie jej uroków. A na rowerze jest najprzyjemniej oglądać piękne widoki. Przy okazji wyrabiam nam się kondycja i jesteśmy po prostu zdrowsi.

Jazda na rowerze jest jedną z najprzyjemniejszych form wypoczynkowych. Ja już od kilku lat regularnie uczestniczę w wycieczkach rowerowych i mam dzięki temu bardzo dobrą kondycję. Poza sprawnością fizyczną i dobrym samopoczuciem, dużym plusem jeżdżenia na rowerze jest odkrywanie uroków naszego kraju. Rajdy rowerowe odbywają się bowiem w pięknych zakątkach.